www.dolukartus.com
0(216) 330 20 06
 
Üye Girişi   Üye Ol   Sepetim
Nedir Bu
Bitmeyen Kartuş?
  Nedir Bu
Kolay Dolan Kartuşlar?
  Nedir Bu
Dolan Toner?
  Sık Sorulan Sorular   Hakkımızda   Biz Sizi Arayalım
        Ana Sayfa  |  Kampanyalı Ürünler  |  Alışveriş Sepetim  |  İletişim Bilgileri  
   
 
 
Kartuş Dolum Makinesi
Profesyonel Fotoğraf Kağıtları
Sublimasyon Baskı Ürünlerimiz
  SIK SORULAN SORULAR  
 

 

1. Bitmeyen Kartuş Sisteminin avantajları nelerdir?

Normal kartuşlar 10-15 ml mürekkep alırlar. 3 renkli 1 de siyah kartuş tankında toplam 100*4=400 ml mürekkep mevcuttur. Bu da yaklaşık olarak tek seferde 30 kartuşluk mürekkep (7-8 kartuşluk siyah,21-23 kartuşluk renkli mürekkep) anlamına gelmektedir.

 

30 kartuşluk mürekkebin ise size maliyeti sadece 40 tl dir. Bu sistemle tek dolumda rahatlıkla 3000 sayfa renkli çıktı alabilirsiniz. Böylelikle sayfa başı çıktı maliyeti yaklaşık olarak 1,3 kuruşa kadar düşmektedir. Normal kartuşlarla 3000 sayfa çıktı maliyeti ise 4-5 dolumda bir kartuşunuzun değişmesi gerektiğini göz önüne alırsak en düşük maliyetle bile 300 TL’ye mal olmaktadır.

 

Ayrıca bu sistemde dolumu sizler kolaylıkla yapacağınızdan maliyetlerin düşmesinin yanında zamandan da tasarruf sağlamış olursunuz.

 

2. Kolay Dolan Kartuş Sisteminin avantajları nelerdir?

Bu sistemde kullanılan oto-reset özellikli kartuşlar hiç bozulmadan 30 bin sayfa çıktı verebilmektedirler. Bu kartuşların pratik dolum tıpaları sayesinde bir şırınga yardımıyla mürekkebi kendiniz doldurabilirsiniz.

 

30 bin sayfa renkli kaliteli çıktının bu sistemde size maliyeti en fazla 400 TL’ye gelmektedir. Normal kartuş kullanımında 4-5 dolumdan sonra kartuşlarınız deforme olması ve kartuş yenilemenin gerektiğini göz önüne alırsak ve dolumlarını dışarıda yaptırdığınızı düşünürsek 30 bin sayfa renkli çıktının normal kartuş sisteminde maliyeti 3000 TL’yi bulmaktadır. Kolay dolan kartuş sisteminin sizlere sağladığı tasarruf gerçekten azımsanmayacak kadar çoktur.

 

Ayrıca dolumu kendiniz rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz için zamandan da büyük ölçüde tasarfuf sağlarsınız.

 

3. Mevcut yazıcım için sistemlerinizden hangisi daha uygundur?

Bitmeyen kartuş sistemi yazıcı ve kartuşlar yıpranmış olabileceğinden eski yazıcılar için garanti verilemeyeceğinden önerilmez. Bu sistem firmamız tarafından sıfır yazıcılara monte edilerek satılmaktadır ve sistem ve yazıcı 2 yıl garantilidir. Mevcut yazıcılar için en avantajlı sistem kolay dolan kartuş sistemidir. Kolay dolan kartuşlar yazıcınızın modeline göre firmamız tarafından sağlanmaktadır.

 

Destek E.posta

destek@dolukartus.com

 

 

 
 
Ana Sayfa  |  Ürünler  |  Kampanyalı Ürünler  |  Alışveriş Sepetim  | İletişim Bilgileri

OSMANAĞA MAH. SÖĞÜTLÜÇEŞME CAD. ABDULLAHUZLAR İŞ MERKEZİ NO:92 / 30 KADIKÖY / İSTANBUL
TEL: 0(216) 330 20 06 - FAKS: 0(216) 371 96 86


Dolukartus.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakkı Dolu Kartuş, yazıcı(printer), Toner Ticaret firmasına aittir. Hiçbir şekilde basılı ve elektronik bir ortamda izinsiz olarak kullanılamaz. Tüm kartuş, yazıcı(printer), toner, bitmeyen kartuş, kolay dolan kartuş bilgi ve fiyatları bilgilendirme amaçlı olup değişiklik arz edebilir. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya illerine olduğu gibi ülkemizin diğer tüm il ve ilçelerine yazıcı(printer), toner ve kartuş ürünlerimiz kargo ile gönderilebilmektedir.