www.dolukartus.com
0(216) 330 20 06
 
Üye Girişi   Üye Ol   Sepetim
Nedir Bu
Bitmeyen Kartuş?
  Nedir Bu
Kolay Dolan Kartuşlar?
  Nedir Bu
Dolan Toner?
  Sık Sorulan Sorular   Hakkımızda   Biz Sizi Arayalım
        Ana Sayfa  |  Kampanyalı Ürünler  |  Alışveriş Sepetim  |  İletişim Bilgileri  
   
 
 
Kartuş Dolum Makinesi
Profesyonel Fotoğraf Kağıtları
Sublimasyon Baskı Ürünlerimiz
  NEDİR BU KOLAY DOLAN KARTUŞLAR?  
 

 

Kolay Dolan kartuş sistemi nedir,avantajları nelerdir?
Firmamız tarafından ithal edilen kolay dolan kartuşlar oto-reset sistemlidir. Oto-reset sistemli kartuşların yıpranma veya deforme olma olasılığı bulunmamaktadır ( aynı kartuşla 30 bin sayfa çıktı rahatlıkla alınabilir). Mürekkep bittiğinde işiniz aksamadan bir şırınga yardımıyla mürekkep dolum işlemini kartuş tıpasını açarak kendiniz rahatlıkla gerçekleştirerek çıktı almaya devam edebilirsiniz. Orjinalden farksız yazı ve resim çıktı kalitesine sahiptir. Bu sistemde kartuşlar oto-reset’li olduğu için standart kartuşlar gibi sürekli kartuş yenileme derdi ve yüksek kartuş maliyeti sona erer.  Ayrıca dışarıda 10 TL yi bulan 1 adet kartuş dolum ücretiyle 10 defa kartuş dolumunuzu gerçekleştirerek hem zaman hem de maliyetlerden tasarruf sağlarsınız.


Sistem sıfır yazıcılarla birlikte montajı yapılmış ve dolu şekilde satılmaktadır. Yazıcı ve sistem 2 yıl garantilidir. Ayrıca sizler de mevcut yazıcınıza uygun kolay dolan kartuşları alarak yazıcınızda mevcut kartuşlarınızın yerine takarak kullanabilirsiniz.

 

 

 
 
Ana Sayfa  |  Ürünler  |  Kampanyalı Ürünler  |  Alışveriş Sepetim  | İletişim Bilgileri

OSMANAĞA MAH. SÖĞÜTLÜÇEŞME CAD. ABDULLAHUZLAR İŞ MERKEZİ NO:92 / 30 KADIKÖY / İSTANBUL
TEL: 0(216) 330 20 06 - FAKS: 0(216) 371 96 86


Dolukartus.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakkı Dolu Kartuş, yazıcı(printer), Toner Ticaret firmasına aittir. Hiçbir şekilde basılı ve elektronik bir ortamda izinsiz olarak kullanılamaz. Tüm kartuş, yazıcı(printer), toner, bitmeyen kartuş, kolay dolan kartuş bilgi ve fiyatları bilgilendirme amaçlı olup değişiklik arz edebilir. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya illerine olduğu gibi ülkemizin diğer tüm il ve ilçelerine yazıcı(printer), toner ve kartuş ürünlerimiz kargo ile gönderilebilmektedir.