www.dolukartus.com
0(216) 330 20 06
 
Üye Girişi   Üye Ol   Sepetim
Nedir Bu
Bitmeyen Kartuş?
  Nedir Bu
Kolay Dolan Kartuşlar?
  Nedir Bu
Dolan Toner?
  Sık Sorulan Sorular   Hakkımızda   Biz Sizi Arayalım
        Ana Sayfa  |  Kampanyalı Ürünler  |  Alışveriş Sepetim  |  İletişim Bilgileri  
   
 
 
Kartuş Dolum Makinesi
Profesyonel Fotoğraf Kağıtları
Sublimasyon Baskı Ürünlerimiz
  NEDİR BU DOALN TONER?  
 

 

Dolan Toner nedir, avantajları nelerdir ?

Dolan Toner ve dolan tonerli yazıcılarımız ile toner değişim ve toner dolum maliyetlerinize son veriyoruz. Dolan tonerler sayesinde toner dolumu artık çok basit. Tonerlerimizde yer alan pratik tıpalar sayesinde parça sökme takma derdi olmadan, tonerinizin orjinalliği bozulmadan artık tonerlerinizin dolumunu kendiniz rahatlıkla yapabilirsiniz.

Dolan tonerler sayesinde 20-30 TL yi bulan dolum maliyetleriniz dolum işlemini kendiniz yaptığınız için 3-4 TL ye kadar düşer ve sürekli olarak tonerinizi değiştirmek zorunda da kalmazsınız. Bu sayede 1 TL maliyetle rahatlıkla 500 sayfa çıktı alabilirsiniz. Her dolumdan sonra yazıcınızı ilk kullanmaya başladığınız zamanki gibi orjinal ve kaliteli çıktı almaya devam edersiniz.

 

 

 
 
Ana Sayfa  |  Ürünler  |  Kampanyalı Ürünler  |  Alışveriş Sepetim  | İletişim Bilgileri

OSMANAĞA MAH. SÖĞÜTLÜÇEŞME CAD. ABDULLAHUZLAR İŞ MERKEZİ NO:92 / 30 KADIKÖY / İSTANBUL
TEL: 0(216) 330 20 06 - FAKS: 0(216) 371 96 86


Dolukartus.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakkı Dolu Kartuş, yazıcı(printer), Toner Ticaret firmasına aittir. Hiçbir şekilde basılı ve elektronik bir ortamda izinsiz olarak kullanılamaz. Tüm kartuş, yazıcı(printer), toner, bitmeyen kartuş, kolay dolan kartuş bilgi ve fiyatları bilgilendirme amaçlı olup değişiklik arz edebilir. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya illerine olduğu gibi ülkemizin diğer tüm il ve ilçelerine yazıcı(printer), toner ve kartuş ürünlerimiz kargo ile gönderilebilmektedir.