www.dolukartus.com
0(216) 330 20 06
 
Üye Girişi   Üye Ol   Sepetim
Nedir Bu
Bitmeyen Kartuş?
  Nedir Bu
Kolay Dolan Kartuşlar?
  Nedir Bu
Dolan Toner?
  Sık Sorulan Sorular   Hakkımızda   Biz Sizi Arayalım
        Ana Sayfa  |  Kampanyalı Ürünler  |  Alışveriş Sepetim  |  İletişim Bilgileri  
   
 
 
Kartuş Dolum Makinesi
Profesyonel Fotoğraf Kağıtları
Sublimasyon Baskı Ürünlerimiz
  HAKKIMIZDA  
 

 

Misyonumuz

Teknoloji dünyasındaki yenilikleri anında müşterimize ulaştırarak iş ahlakı,kalite ve dürüstlükten ödün vermeden,müşteri memnuniyetini ön planda tutarak,en düşük maliyetle en yüksek faydaya ulaşacakları ürünleri müşterilerimize sunmaktır.

 

 

Vizyonumuz

Çağımızın en önemli haberleşme aracı olan internet ile son teknolojik ürünleri ülkemizin tüm noktalarına ulaştırarak pazarda lider konuma gelmektir.

 

Hizmetlerimiz
Firmamız bitmeyen kartuş sistemleri, kolay dolan kartuş sistemleri, yazıcı, kartuş, toner ve sarf malzemeleri pazarlama ve satışı ile uğraşmaktadır. Satışlarımız ağırlıklı olarak internet üzerinden yapılmakta olup İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya  dahil olmak üzere ülkemizin her noktasına hizmet vermekteyiz.  Yazıcı ürünlerimiz Canon, HP, Brother, Epson gibi tanınmış markalardan oluşmakta olup modellerine göre bu yazıcılara bitmeyen kartuş ve kolay dolan kartuş sistemleri uygulanarak siz değerli müşterilerimize %90'a varan tasarruf etme olanağı sunulmuştur. Tüm yazıcılarımız kullanıldıkları sistemle birlikte firmamızca 2 yıl garantilidir. Bitmeyen kartuşlu yazıcıları, kolay dolan kartuşlu yazıcıları ve diğer tüm ürünlerimizi sitemizden, ”(0216) 442 90 25”  no'lu telefonumuzdan veya İstanbul ve çevresinde iseniz bizzat  “FEYZULLAH MAHALLESİ ÇETİN SOKAK NO: 6 / 9 MALTEPE / İSTANBUL” adresimize gelerek alabilirsiniz.

 

 

 
 
Ana Sayfa  |  Ürünler  |  Kampanyalı Ürünler  |  Alışveriş Sepetim  | İletişim Bilgileri

OSMANAĞA MAH. SÖĞÜTLÜÇEŞME CAD. ABDULLAHUZLAR İŞ MERKEZİ NO:92 / 30 KADIKÖY / İSTANBUL
TEL: 0(216) 330 20 06 - FAKS: 0(216) 371 96 86


Dolukartus.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakkı Dolu Kartuş, yazıcı(printer), Toner Ticaret firmasına aittir. Hiçbir şekilde basılı ve elektronik bir ortamda izinsiz olarak kullanılamaz. Tüm kartuş, yazıcı(printer), toner, bitmeyen kartuş, kolay dolan kartuş bilgi ve fiyatları bilgilendirme amaçlı olup değişiklik arz edebilir. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya illerine olduğu gibi ülkemizin diğer tüm il ve ilçelerine yazıcı(printer), toner ve kartuş ürünlerimiz kargo ile gönderilebilmektedir.